کلید سازی پردیس

کلید سازی پردیس

کلید برتر در شهر پردیس کلیه خدمات قفل و کلید از جمله باز کردن در بسته منزل و محل کار، باز کردن در بسته ماشین، ساخت سوئیچ ماشین، تعویض و نصب انواع دستگیره معمولی و هوشمند و … در خدمت شماست. با یک تماس از طرف شما کلید سازی پردیس در کمترین زمان ممکن خود را به سرعت به شما می‌رساند و مشکل پیش آمده رابه سرعت حل می‌کند. ما در هفت روز هفته به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم. همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات کلید سازی در پردیس

فعالیت تمام گروه‌های ما در شهر پردیس شبانه روزی و به صورت سیار می‌باشد. کلید سازی در پردیس خدمات مختلفی را شامل می‌شود. در صورت بروز هرگونه مشکل قفل و کلید، جک پارکینگ، یا ساخت و تعویض انواع ماشین کافیست به ما تماس بگیرید تا از خدمات کلید سازی پردیس کلیدبرتر بهره مند شوید. تکنیسین‌های سیار ما در کمترین زمان ممکن خود را به شما می‌رسانند و مشکل شما را با رعایت مسائل مالی و امنیتی حل می‌کنند.

خدمات ما شامل موارد زیر می‌باشد:

کلید سازی پردیس
 • باز کردن در بسته منزل و ماشین
 • تعویض مغزی در چوبی و در حیاط
 • نصب انواع دستگیره معمولی و حرفه‌ای
 • نصب آرامبند روی انواع در
 • باز کردن قفل کتابی و قفل آویز
 • تعمیر و نصب جک در پارکینگ و کرکره
 • ساخت انواع ریموت در پارکینگ
 • نصب و تعمیر دوربین مداربسته
 • نصب دزدگیر
 • ساخت سوئیچ انواع ماشین ایرانی و خارجی
 • باز کردن انواع گاوصندوق معمولی و رمزدار

 همچنین کلید برتر موارد تخصصی‌تر را نیز انجام می‌دهد. برای اطلاع بیشتر از کلیه خدمات ما می‌توانید با ما تماس بگیرید. قفل سازی سیار ما در کلید برتر همواره در خدمت شماست.

مناطق فعالیت کلید سازی پردیس

با توجه به شرایط جغرافیائی شهر پردیس و مناطق اطراف آن، کلید سازی در پردیس و اطراف آن توسط تیم‌های مختلفی که در هر منطقه مستقر هستند صورت می‌گیرند. ما در تمامی مناطق با قفل سازان حرفه‌ای و مطمئن همکاری داریم که به صورت سیار و بیست و چهار ساعته و در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل فعالیت می‌کنند.

کلیدبرتر در فازهای یازده، نه، هشت و پنج تیم مجزا دارد. این شرایط در فازهای یک، دو، سه و چهار هم برقرار می‌باشد. اما با توجه به موقعیت اطراف این شهر کلید سازی در این منطقه منحصر به خود شهر پردیس نیست. در اطراف مناطق صنعتی بسیاری وجود دارد که تیم‌های ما این مناطق صنعتی را پوشش کامل می‌دهند و مشکلات قفل و کلید آنان را به سرعت هرچه تمام برطرف می‌کنند. حتی مشکلات در پارکینگ و سیستم‌های امنیتی مثل دوربین مداربسته و دزدگیر را هم برطرف می‌کنند.

هزینه کلید سازی در شهر پردیس

تیم کلید برتر در مورد هزینه‌های کلیدسازی تابع اتحادیه مربوط به خود است. تعیین هزینه کلید سازی در پردیس با توجه به موقعیت زمانی و مشکل پیش آمده متفاوت است. به عنوان مثال هزینه باز کردن در بسته قفل با در بسته‌ای که قفل نیست و فقط کلید آن مانده متفاوت است. همچنین در صورت تعویض مغزی یا دستگیره، مبلغ آن به اجرت انجام کار اضافه می‌شود. و یا انجام کار در ساعات روز با ساعات شب قیمت متفاوتی دارد. برای اطلاع از اجرت کار خوب است در حین تماس قیمت حدودی را بپرسید و اطلاعات لازم را بگیرید. با این حال باید انتخاب کلیدساز را هم در نظر بگیرید چرا که برخی از نیروهای غیرمتخصص قیمت‌های کمتری را برای جلب نظر مشتری پیشنهاد می‌دهند. در مقاله نکات مهم در انتخاب کلیدساز به خصوصیات متخصصین این رشته پرداخته‌ایم. کلیدبرتر این افتخار را دارد که رد طول سال‌های فعالیت خود با متخصصین و افراد مطمئن همکاری داشته و ضمن ارائه خدمات به مشتریان محترم، میزان رضایت آنان را بعد از انجام کار جویا می‌شود. همکاران ما همواره آماده هستند برای ارائه خدمات بهتر پیشنهادات و انتقادات شما را در نظر بگیرند.