کلید سازی نیاوران

خدمات کلید سازی شبانه روزی نیاوران

این گروه فنی از شمال تهران در زمینه‌های مربوط به قفل و کلید، جک و کرکره پارکینگ، و ساخت سوئیچ ماشین فعالیت دارد. به طور خیلی کلی بعضی از خدمات کلید سازی نیاوران و فرمانیه مناطق اطراف شامل موارد زیر می‌باشد:

 • باز کردن در واحدهای مسکونی، اداری و تجاری، و خودروهای مختلف
 • ساخت انواع کلید کامپیوتری، معمولی، سوئیچ ایموبلایزر، و ساخت و کپی ریموت در پارکینگ
 • نصب و تعمیر انواع جک در پارکینگ
 • تعمیر انواع قفل‌های بدنه، نصب انواع دستگیره
 • تعویض مغزی کلیه درها
 • نصب قفل هوشمند(کارتی، لمسی، کددار)
 • باز کردن رمز و قفل انواع گاوصندوق
 • نصب قفل حیاطی، نصب و تنظیم جک آرام‌بند

کلید سازی فرمانیه

کلید سازی فرمانیه آمادگی دارد کلیه خدمات مربوط به کلیدسازی را در سریع‌ترین زمان ممکن و با رعایت اصول ایمنی، در این محله انجام دهد. از جمله اگر با مشکلات ناگهانی در زمینه قفل و کلید مواجه شدید و نیاز به یک کلید ساز داشتید می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ما تماس بگیرید. نیروی فنی ما به سرعت خود را به شما می‌رساند. کلید برتر در این منطقه همکاران فنی مطمئنی دارد که در تمام موارد مربوط به این صنعت تخصص لازم و کافی را دارا هستند. اگر پشت در منزل خود ماندید، سوئیچ را داخل ماشین جا گذاشته‌اید و یا قصد تعویض مغزی یا قفل دری را داشتید؛ ما در خدمت شما هستیم. کافیست با ما در هر ساعتی از شبانه روز تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان و ثبت سفارش شما هستند. یکی از همکاران ما در منطقه فرمانیه، کلید سازی شهاب می‌باشد.

کلید سازی فرمانیه

هزینه خدمات در کلید سازی سیار نیاوران و فرمانیه

همواره هزینه انجام هر نوع خدمات برای مشتریان از اهمیت مهم برخوردار است. چرا که هیچکس علاقه ندارد مبلغی بیش از ارزش واقعی خدمات ارائه شده در این صنعت پرداخت کند. اما طبیعی هم است که در غالب موارد مشتریان محترم از مبلغ واقعی و یا چگونگی محاسبه خدمات و فروش احتمالی اطلاع به روزی نداشته باشند. در این قسمت به  صورت کوتاه به برخی از المان‌های مهم در محاسبه هزینه می‌پردازیم.

از فاکتورهای مهمی که در محاسبه نقش دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع مشکل پیش آمده. مثل در بسته قفل و یا در بسته‌ای که قفل نیست. در درب بسته‌ای که قفل نیست غالبا نیازی به تعویض مغزی درب نیست ولی درب بسته‌ای که قفل است برعکس حالت قبلی غالبا نیاز به تعویض مغزی دارد.
 • ساعت مشکل پیش آمده. به طور قطع اینکه در چه ساعتی از شبانه روز مشکل کلیدسازی داشته باشید در هزینه نهایی تاثیر دارد. اجرت باز کردن درب بسته در ساعت یک ظهر با یک نیمه شب متفاوت است. حتی اگر همان عملیات انجام شود.
 • تفاوت در نوع درب بسته. اجرت باز کردن درب بسته ساده آپارتمانی با درب رمز دار متفاوت است. و یا اجرت باز کردن درب اتومبیل بنز با پژو هم متفاوت است.
 • مکان واقعه هم از المان‌های مهم است که بیشتر در باز کردن درب ماشین مهم می‌باشد. فاصله کلیدساز با ماشینی که به مشکل خورده هم در قیمت تاثیر دارد.
 • استفاده از کالاهایی با قیمت متفاوت. گاهی شما مجبور هستید یک بخش از قفل یا دسگیره را تعویض کنید. نظر به اینکه در این صنعت تنوع کالا با کارایی مختلف زیاد است؛ قیمت‌ها نیز متفاوت هستند که این نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد.

باید توجه داشته باشیم که نکات گفته شده تمامی این المان‌های تعیین قیمت نیستند. نکات دیگری هم وجود دارد که در یک مقاله مفصل به تمامی موارد خواهیم پرداخت.

در کنار تمام این مطالب باید بدانیم که تعرفه کاری در ساعات مختلف شبانه روز توسط اتحادیه مربوطه هر شهر و منطقه به کلیه کلیدسازان مغازه‌دار و آنلاین ارائه شده است و ما و تمامی همکاران موظف به تعهد به اصول اتحادیه خود هستیم.

کلید برتر در کلید سازی نیاوران خود کلید سازان متعهد و سیاری دارد که علاوه بر توانائی فنی خود، قیمت‌ها را به صورت درست و منطقی و قابل توضیح ارائه می‌دهند. همچنین بخش پیگیری ما پس از انجام کار خدمات ارائه شده را با پیگیری از خود مشتری پیگیری می‌کنند و در صورتی که کم کاری‌ای از طرف بخش فنی ما صورت گرفته باشد یا مبالغی خلاف قاعده از مشتری دریافت شده باشد؛ علاوه بر عودت مبلغ اضافه با کلیدساز فنی نیز برخورد می‌شود.

مشتریان گرامی نیز اگر هرگونه شکایتی از خدمات ارائه شده یا مبلغ پرداخت شده دارند سریع با ما تماس بگیرند تا تیم پشتیبانی ما پیگیری لازم را انجام دهد.

از سایت ماهان یکی از هم صنف‌های ما در نیاوران بازدید کنید.